De Olaplex No.2 Bond Perfector is de tweede stap in het professionele Olaplex behandelingssysteem. Dit product wordt gebruikt na chemische behandelingen om het haar intensief te herstellen en beschadigde haarverbindingen opnieuw op te bouwen.
Tijdens kleur- of ontkleuringsprocessen kan het haar kwetsbaar worden. Olaplex No.2 helpt deze schade te herstellen door diep in de haarstructuur te werken en de interne bindingen opnieuw te versterken.
Belangrijkste voordelen
Herstelt beschadigde haarstructuren
Versterkt het haar van binnenuit
Vermindert haarbreuk
Geeft het haar meer zachtheid en glans
Ideaal na chemische behandelingen
Deze behandeling wordt vaak gebruikt in professionele salons om het haar na een kleur- of ontkleuringsbehandeling opnieuw te stabiliseren en te versterken.
Professionele haarverzorging
Olaplex No.2 Bond Perfector zorgt ervoor dat het haar na een chemische behandeling weer sterk, gezond en veerkrachtig aanvoelt. Hierdoor blijft het haar beter beschermd tegen toekomstige schade.
Voor hoogwaardige salonproducten en professionele haarverzorging kunnen kappers en consumenten terecht bij Flaka.be, waar een uitgebreid assortiment aan premium haarproducten beschikbaar is.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.